شما در حال مشاهده هستید عایق رطوبتی بی رنگ نانو

عایق رطوبتی بی رنگ نانو

عایق رطوبتی بی رنگ نانو چیست ؟

عایق بدون رنگ ماده ای پر کاربرد در صنعت عایق بندی است. این ماده به رنگ شیری است که بعد از اجرا روی سطح در سازه نفوذ می کند و علاوه بر ایجاد امکان تنفس سازه ای به آسانی فشارهای مثبت و منفی را تحمل می کند. این ماده پس از خشک شدن بی رنگ می شود.

خصوصیات ویژه ی عایق بدون رنگ

1.بدون بو و عوارض شیمیایی
2.تحمل دمایی بیشتر نسبت به دیگر عایق های نانو
3.غیر قابل اشتعال و سازگار با محیط زیست
4.مقاومت بالا در برابر مواد شوینده
5.دارای نفوذپذیری بالا در همه سطوح

کاربردهای عایق رطوبتی بدون رنگ نانو

این ماده را به صورت خالص در نماهای ساختمان و مکان هایی که میخواهیم رنگ و ظاهر کار تغییری نکند میتوان استفاده کرد. علاوه بر آن می توان با دوغاب آن را ترکیب کرد و در کف استخر ها ، نماهای سیمانی ، تراس و.. استفاده کرد.

تفاوت های عایق رطوبتی نانو با عایق های رطوبتی قدیمی در چیست ؟

از جمله تفاوت های عایق رطوبتی نانو با عایق های قدیمی در این است که نفوذناپذیری عایق های رطوبتی نانو بسیار بیشتر از انواع قدیمی عایق رطوبتی است. همچنین عایق طوبتی نانو میتواند حجم بسیاری از آب را تحمل کند بدون اینکه دچار شکستگی شود. علاوه بر آن یکی دیگر از تفاوت های این دو عایق در نحوه ی اجرای آنهاست. عایق رطوبتی نانو روی انواع سطوح میچسبد و آنها را عایق بندی میکند. این در حالی است که عایق های قدیمی چنین توانایی را نداشتند. برای مثال ایزوگام را نمی توان روی چوب به کار برد.

قیمت عایق رطوبتی نانو

همانطور که از قبل بیان کردیم ، یکی از کاربردهای عایق رطوبتی نانو در ساختمان سازی و سقف ساختمان ها است. شرکت های مختلفی در این زمینه فعالیت دارند و در کنار تولید عایق رطوبتی نانو ، انواع دیگری از عایق ها را برای استفاده در ساختمان سازی نیز تولید کرده اند. هر شرکت قیمت عایق های رطوبتی نانو را بر اساس کیفیت محصولش به فروش می رساند. کاملا واضح است که هر چه کیفیت محصول بیشتر باشد ، قیمت آن هم بیشتر خواهد بود. همچنین هر چه مساحت و متراژ مکانی که می خواهد عایق بندی شود بیشتر باشد ، بر قیمت آن افزوده می شود.
عایق رطوبتی نانو از مواد پلیمری ساخته شده است که تاثیر زیادی در کاهش اثر رطوبت بر ساختمان دارند. بسته به میزان مواد پلمیری که در ساختمان عایق استفاده شده است، تاثیر این نوع عایق می تواند متفاوت باشد. برای نصب این عایق از روش اسپری کردن استفاده می شود که به صورت لایه ای نازک سطح را می پوشاند و همین خاصیت باعث شده است که برای تمام انواع سطح ها قابل استفاده باشد. نصب عایق رطوبتی نانو به صورت شخصی توصیه نمی شود و بهتر است که برای انجام این کار از افراد متخصص استفاده شود.

تفاوت های عایق نانو با ایزوگام و قیر گونی

حتما می‌دانید وقتی که اشخاص از قیر و گونی برای عایق کردن ساختمان خویش به کارگیری می نمایند , در معرض چه خطراتی می‌باشند . برای به کارگیری از عایق قیر و گونی نیاز است که عایقی که به شکل جامد است زیر حرارت بالا به مایع تبدیل شود و سپس مورد به کار گیری قرار گیرد . این عمل قادر است برای شخصی که در درحال حاضر نصب این جور عایق است و همینطور کل ساختمان دارنده خطرها متعددی باشد که خوشبختانه عایق رطوبتی نانو با اینجور مساله رو به رو نیست .

علاوه بر این عایق رطوبتی نانو به خوبی قادر است به مقدار متعددی از نفوذ آب خودداری نماید در حالی که عایق قیر و گونی این قابلیت و امکان را ندارد و در بعضی موردها توصیه میشود که تا جایی که احتمال دارد آب و یا این که برف روی این عایق عده نشود . درخصوص نصب این دو عایق هم بایستی بدین نکته شااره کرد در نصب عایق قیر و کیسه می بایست مرحله تماما پاک و عاری از رطوبت باشد تا عایق بتواند به خیر به مرحله بچسبد . این قضیه در زمینه ی نصب عایق رطوبتی نانو مطرح نیست و همان طور که ابلاغ شد اصلا مهم نیست سطحی که قصد عایق کردن آن را دارید چه جنسی است . این گونه عایق با وجود این‌که مثل ایزوگام علیه آفتاب خواهد بود , داغ نمی‌شود , باد نمیکند و همینطور از مرحله هم جدا نمیشود .

دیگر خواص نانو عایق های رطوبتی:

1.خاصیت ضد کپک و قارچ و شوره
2.خاصیت مقاومت در برابر اشعه UV
3.جلوگیری از تغییر رنگ سطوح در طول مدت زمان
4.خاصیت تمیزشوندگی آسان
5.خاصیت نفوذ عمقی و عایق کردن عمقی سطوح
6.جلوگیری از ترک خوردن و شکستن سطوح با ملاتهای سیمانی و گچی
7.جلوگیری از لق شدگی سطوح سنگی و موزاییکی و سرامیکی

حرف آخر

امیدواریم که شما از وبلاگ عایق رطوبتی بی رنگ نانو راضی بوده باشید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های مارا مطالعه کنید.

موفق باشید…


شما عزیزان میتوانید تز راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

فعالیت در سراسر کشور

تماس : 09192705535

تماس: 09196401301

واتساپ: 09192705535

اینستاگرام : parsik_ayegh

ساعت کاری : 8/5 صبح الی 16/5 عصر
آدرس : دفتر مرکزی اصفهان ، باغ دریاچه ، کوچه 58 پلاک 20
مدیریت : علیرضا نیکخواه

عایق رطوبتی دیوار اصفهان ,خمیر عایق پارسیک در اصفهان ,کاهگل صنعتی نانو در اصفهان , عایق رطوبتی آبی استخری , نانو عایق رطوبتی پارسیک ,نانو عایق رطوبتی در اصفهان ,قیمت عایق نما پتینه ای سنتی , قیمت عایق رطوبتی پارسیک , خرید عایق رطوبتی در اصفهان , عایق پشت بام نانو پارسیک

دیدگاهتان را بنویسید