شما در حال مشاهده هستید راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی
کاغذ دیواری پارسیک

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی بخش مهمی از دکوراسیون داخلی منزل را به خود اختصاص داده است. انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی به دلیل تاثیر چشمگیر آن بر زیبایی و فضای اصلی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. هماهنگی بین قسمت‌های مختلف پذیرایی مثل کفپوش، رنگ سقف و ست مبلمان و مواردی از این قبیل در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی تاثیر مستقیم دارد.

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی با بررسی عواملی محیطی و همین طور هماهنگی طرح، جنس و رنگ کاغذ دیواری با دیگر قسمت‌های نشیمن ارائه می‌شود. به عنوان مثال انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی کوچک با انتخاب کاغذ دیواری برای محیط‌های وسیع با تفاوت‌هایی همراه است.

انتخاب کاغذ دیواری برای پذیرایی با بررسی یک سری عامل همراه بوده که وجود یا عدم وجود آنها در زیبایی فضای منزل تاثیر بسزایی دارد. در این مطلب به ارائه سبک‌های جدید دیزاین پذیرایی با کاغذ دیواری و راهنمای انتخاب کاغذ دیواری برای پذیرایی پرداخته‌ایم.

 

اهمیت کاغذ دیواری پذیرایی در دیزاین منزل

طراحی داخلی هر فضایی در منزل متناسب با شرایط و نوع کاربری آن از نظر دکوراسیون با یک سری ضروریات همراه است. برای دکوراسیون پذیرایی یکی از مهمترین نکات انتخاب کاغذ دیواری مناسب و هماهنگ با دیگر قسمت‌های نشیمن است.

طرح و رنگ کاغذ دیواری پذیرایی بر بزرگی و کوچک نشان دادن فضا، نورگیر بودن سالن و همین طور جذابیت و خاص بودن آن تاثیر مستقیم دارد. هر گونه انتخاب اشتباه این دیوارپوش برای پذیرایی با تاثیرات بدی بر جلوه و استایل محیط همراه است.

امروزه انواع کاغذ دیواری مثل پی وی سی، کاغذی، نانو، سه بعدی و انواع دیوار پوش ضد آب در طرح‌های خاص و متنوع برای پذیرایی تولید و قابل نصب می‌باشند.

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی با در نظر گرفتن موارد مهم و تاثیر گذار بر محیط (علت زرد شدن کاغذ دیواری بعد از نصب) این بخش از منزل در نظر گرفته شده است. علاوه بر این موارد آیتم‌هایی مثل بستر نصب کاغذ دیواری و همین طور نحوه ست کردن آن با محیط از اهمیت بالایی برخوردار است.

بعنوان مثال اینکه بدانید برای نصب کاغذ دیواری روی کاشی یا نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن چه مدل کاغذ دیواری را انتخاب کنید. همین طور چه جنس و مدل کاغذ دیواری برای نصب کاغذ دیواری روی گچ مناسب است، فاکتورهای مهمی در انتخاب یک دیوارپوش سازگار با محیط در نوع کاغذ دیواری است.

 

انتخاب رنگ مناسب برای کاغذ دیواری پذیرایی

یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی هم خوانی رنگ این دیوارپوش با قسمت‌های مختلف پذیرایی مثل کف، سقف و مبلمان می‌باشد. علاوه بر این موارد می‌توان به تاثیر بزرگی و کوچکی سالن برای انتخاب رنگ کاغذ دیواری پذیرایی اشاره داشت.

انتخاب رنگ‌های تضاد و مکمل برای کاغذ دیواری پذیرایی یک ایده عالی و کاربردی می‌باشد.

 

جنس هماهنگ با محیط کاغذ دیواری پذیرایی

انتخاب جنس کاغذ دیواری به نوع دکوراسیون پذیرایی و سبک لوازم در نظر گرفته شده برای پذیرایی بستگی مستقیم دارد. کیفیت مطلوب و قابل شستشو بودن کاغذ دیواری پذیرایی از فاکتور‌های مهم در هنگام انتخاب نوع دیوارپوش برای نشیمن است.

 

اهمیت طرح در کاغذ دیواری پذیرایی

انتخاب طرح کاغذ دیواری پذیرایی وابسته به سبک چیدمان و نوع دکوراسیون پذیرایی می‌باشد. در انتخاب طرح باید دقت بالایی داشته باشید تا جایی که می‌توانید برای محیط‌هایی شلوغ پذیرایی طرحی ساده و برای فضا‌های ساده و استایل‌های جدید طرح‌های شلوغ و گلدار انتخاب کنید.

متراژ پذیرایی، اکسسوری و دکوری‌های به کار رفته در آن، نوع چیدمان وسایل همگی در انتخاب طرح‌های مختلف کاغذ دیواری مثل هندسی، زیگزاگ، گلدار و … برای پذیرایی تاثیر مستقیم دارند.

 

سبک‌های جدیدی از کاغذ دیواری پذیرایی

در این قسمت به نمونه‌های جدیدی از کاغذ دیواری پذیرایی برای محیط‌هایی با وسعت مختلف و نوع چیدمان متفاوت اشاره خواهیم داشت.

 

کاغذ دیواری پذیرایی سه بعدی

سبک‌های جدید کاغذ دیواری مثل دیوارپوش سه بعدی برای افرادی که تمایل اعمال سبک‌های جدید کاغذ دیواری پذیرایی در محیط زندگی خود دارند یک انتخاب مناسب است. امروزه نصب انواع کاغذ دیواری سه بعدی برجسته و پوستری را می‌توان یک ایده نوین در دیزاین پذیرایی با اندازه مختلف دانست.

 

کاغذ دیواری پذیرایی 2020

نمونه دیوار پوش‌های جدید مثل کاغذ دیواری نانو و سبک‌های خاص کاغذ دیواری سه بعدی بعنوان جدید ترین مدل‌های کاغذ دیواری در سال جدید مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع کاغذ دیواری هماهنگ با رنگ و سبک دکوراسیون سال 2020 قابل اجرا در قسمت‌های مختلف نشیمن و پذیرایی با وسعت متفاوت تولید شده است.

 

چند نکته برای دیزاین پذیرایی با کاغذ دیواری

  • در هنگام انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی به هماهنگی آن با دکوراسیون داخلی توجه داشته باشید، عدم هماهنگی در این مورد تصویری نامطلوب و نامنظم به پذیرایی می‌بخشد.
  • در هنگام انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی به طرح، رنگ و سبک انواع کف پوش و کف کاذبو هماهنگی آن با کاغذ دیواری توجه داشته باشید. اگر کف پوش منزل ساده بوده از کاغذ دیواری طرح دار و در غیر این صورت کاغذ دیواری پذیرایی را ساده انتخاب کنید.
  • طرح‌های ساده و مدرن کاغذ دیواری را برای ست کردن با دکوراسیون امروزی و خاص انتخاب کنید.
  • فضاهایی با لوازم شلوغ را با کاغذ دیواری پذیرایی ساده دیزاین و طراحی کنید.

 

حرف آخر

امیدواریم که شما از وبلاگ راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی راضی بوده باشید.

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های مارا مطالعه کنید.

موفق باشید…


شما عزیزان میتوانید تز راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

فعالیت در سراسر کشور

تماس : 09192705535

تماس: 09196401301

واتساپ: 09192705535

اینستاگرام : parsik_ayegh

ساعت کاری : 8/5 صبح الی 16/5 عصر
آدرس : دفتر مرکزی اصفهان ، باغ دریاچه ، کوچه 58 پلاک 20
مدیریت : علیرضا نیکخواه

عایق رطوبتی دیوار اصفهان ,خمیر عایق پارسیک در اصفهان ,کاهگل صنعتی نانو در اصفهان , عایق رطوبتی آبی استخری , نانو عایق رطوبتی پارسیک ,نانو عایق رطوبتی در اصفهان ,قیمت عایق نما پتینه ای سنتی , قیمت عایق رطوبتی پارسیک , خرید عایق رطوبتی در اصفهان , عایق پشت بام نانو پارسیک

دیدگاهتان را بنویسید